Żużel:
Baran Karol |
Burza Stanisław |
Busch Tobias |
Cegielski Krzysztof |
Crump Jason x2 |
Dudek Patryk |
Fierlej Mariusz |
Gollob Tomasz |
Gołubowskij Wiktor |
Hampel Jarosław |
Hansen Kenneth |
Holder Chris |
Jabłoński Krzysztof |
Jabłoński Mirosław Jepsen Jensen Michael |
Jamróg Jakub |
Jankowski Łukasz |
Janowski Maciej x2 |
Jendrej Arkadiusz |
Kaczmarek Daniel x2 |
Kajzer Marcel |
Kołodziej Janusz x4 |
Konsek Mariusz |
Korneliussen Mads |
Kret Łukasz Kuciapa Maciej |
Lampart Dawid |
Lindback Antonio |
Lisiecki Wojciech |
Łopaczewski Michał |
Miedziński Adrian Miesiąc Paweł |
Miturski Borys |
Pawlaszczyk Patryk |
Pawlicki Przemysław x4 Pedersen Nicki Przedpełski Paweł |
Pytel Daniel Pyszny Sławomir |
Rempała Jacek |
Sayfutdninov Emil x2 |
Skórnicki Adam x2 |
Smektała Bartosz x2 |
Staszewski Mariusz |
Tabaka Jozsef |
Trojanowski Rafał x2 |
Ułamek Sebastian x2 |
Ward Darcy |
Watt Davey |
Wawrzyniak Marcin |
Woffinden Tai x2 Zagar Matej |
Zengota Grzegorz x2 |
Zmarzlik Bartosz x2 |
Skoki narciarskie:
karty autografowe:
Alxander Nick |
Bardal Anders |
Biegun Krzysztof x3 Bjoereng Joacim |
Bracia Kot |
Deschwanden Gregor |
Descombes Sevoie Vincent Dezman Nejc |
Diethart Thomas x2 Egloff Luca Egloff Pascal Fannemel Anders |
Fettner Manuel Forfang Johann Andre |
Freitag Richard x2 |
Geiger Karl |
Hayboeck Michael x3 |
Hazetdinov Ilmir |
Hula Stefan x3 (jedna karta uszkodzona) |
Insam Evelyn Janda Jakub |
Jerome Jessica x2 |
Kaelin Pascal Kłusek Bartłomiej x2 (jedna karta niepodpisana) |
Koch Martin x2 |
Kofler Andreas x3 |
Kot Jakub |
Kot Maciej x6 |
Kozisek Cestmir |
Kraft Stefan x4 |
Kraus Marinus x2 |
Kruczek Łukasz |
Kubacki Dawid x3 |
Lamy-Chappuis Ronan |
Leja Krzysztof Leyhe Stephan |
Logar Eva |
Loitzl Wolfgang |
Małysz Adam x2 |
Matura Jan |
Miętus Grzegorz |
Miętus Krzysztof x3 |
Morgenstern Thomas x2 |
Murańka Klemens x2 |
Neumayer Michael x2 |
Nurmsalu Kaarel (karta niepodpisana) |
Poppinger Manuel |
Prevc Cene Prevc Peter x3 (jedna niepodpisana) Pungertar Matjaz |
Queck Danny |
Rogelj Spela Rowley Matthew |
Schlierenzauer Gregor |
Seifriedsberger Jacqueline |
Sinkovec Jure |
Stoch Kamil x8 |
Takanashi Sara |
Wank Andreas x3 |
Wellinger Andreas x2 |
Wenig Daniel |
Winter Paul |
Zapotoczny Andrzej |
Ziobro Jan x4 |
Zniszczoł Aleksander |
Żyła Piotr x7 |
Na kartkach białych lub kartkach naklejonych na zdjęcia:
Ammann Simon |
Biegun Krzysztof x4 |
Boyd-Clowes Mackenzie x2 |
Cecon Federico |
Colloredo Sebastian |
Damjan Jernej |
Dellasega Roberto |
Descombes Sevoie Vincent |
Diethart Thomas |
Fannemel Anders |
Fettner Manuel |
Freitag Richard |
Freund Severin |
Haboeck Michael |
Haeckert Melanie |
Hilde Tom |
Hoeppner Lucienne |
Hofer Walter |
Hula Stefan |
Janda Jakub |
Jarząbek Dawid |
Kłusek Bartłomiej x2 |
Kobayashi Junshiro |
Kofler Andreas |
Koivuranta Anssi |
Kot Jakub x2 |
Kot Maciej x3 |
Kozisek Cestmir |
Kraft Stefan |
Kubacki Dawid x4 |
Lamy Chappuis Ronan |
Leja Krzysztof x2 |
Loitzl Wolfgang |
Matura Jan |
Meckler Maximilian |
Miętus Grzegorz |
Miętus Krzysztof x2 (2 odnalezione :D) |
Miętus Marcin |
Muminov Sabirzhan |
Oldrik van der Aalst |
Podżorski Łukasz |
Pointer Alexander |
Poppinger Manuel |
Queck Danny |
Rosliakov Ilja |
Rutkowski Łukasz |
Schlierenzauer Gregor |
Sedlak Borek x2 |
Semenic Anze |
Sjoeen Phillip |
Sklett Vegard Haukoe Stękała Andrzej x2 |
Stoch Kamil |
Stoeckl Alexander |
Szostok Szymon |
Śliż Rafał |
Tepes Jurij |
Wank Andreas |
Wellinger Andreas |
Wolny Jakub |
Zapotoczny Andrzej |
Zhaparov Marat |
Ziobro Jan x2 |
Zniszczoł Aleksander |
Zografski Vladimir x2 |
Żyła Piotr x2 |
Piłka nożna:
Bartczak Robert |
Błaszczykowski Jakub |
Brzyski Tomasz |
Dossa Junior |
Duda Ondrej |
Formela Dariusz |
Furman Dominik |
Gosta Marques Guilherme |
Gostomski Maciej |
Jodłowiec Tomasz |
Kalinkowski Bartłomiej |
Kotorowski Krzysztof |
Kownacki Dawid |
Krychowiak Grzegorz |
Kucharczyk Michał |
Kuciak Dusan |
Lewczuk Igor |
Linetty Karol |
Malarz Arkadiusz |
Masłowski Michał |
Orlando Sa |
Pawłowski Szymon |
Pinto Helio Piszczek Łukasz |
Reiss Piotr |
Ryczkowski Adam |
Saganowski Marek |
Schurrle Andre |
Szumski Krzysztof |
Ventura Inaki Astiz |
Vrodliak Ivica |
Wilusz Maciej |
Żyro Michał |
Narciarstwo alpejskie:
Brem Eva-Maria |
Görgl Elisabeth |
Hirscher Marcel |
Mölgg Manfred |
Mölgg Manuela |
Nösig Christoph |
Schild Bernadette |
Kombinacja norweska:
Bieler Christoph (nadruk) |
Denilf Willi (nadruk) Frenzel Eric |
Łowisz Jan |
Biegi narciarskie:
Grossegger Sven |
Kowalczyk Justyna Pellegrino Federico |
Visnar Katja |
Łyżwiarstwo szybkie:
Bródka Zbigniew (najprawdopodobniej nadruk)
Biathlon:
FMX:
Koszykówka:
Gortat Macin
Piłka ręczna:
Piotr Chrapkowski
Siatkówka:
Hanke Denise
Imper Wrocław (nadruki)
Lotor Trefl Gdańsk
Kłos Karol
Wlazły Mariusz
Wrona Andrzej
Aktorzy:
Lekkoatletyka:
Małachowski Piotr
Szermierka:
Knapik-Miazga Renata
Wyścigi samochodowe:
Giermaziak Jakub
Celebryci:
Cejrowski Wojciech
Hejda Magdalena
Mensah Omena
Muzyka:
DJ Antoine
Jeżowska Majka
Inne:
Emma
Jeśli obok nazwiska pojawia się liczba znaczy to, że od tej osoby mam kilka autografów, jednak różnią się na tyle, że nie przeznaczam ich na wymianę ;)
Biathlon:
Guzik Krystyna x2 (jedna kartka jeszcze z nazwiskiem Pałka) |
Gwizdoń Magdalena |
Hojnisz Monika |
Landertinger Dominik |
Nowakowska-Ziemniak Weronika Sikora Tomasz |
FMX:
Ackermann Hannes |
Ackermann Luc |
Adelberg Rob |
Adelberg Rob |
Bizouard Remi |
Bracia Ackermann |
Carter James |
Izzo Brice |
Melero Maikel |
Miralles Jose |
Podmol Libor |
Koszykówka:
Gortat Macin
Piłka ręczna:
Piotr Chrapkowski
Siatkówka:
Hanke Denise
Imper Wrocław (nadruki)
Lotor Trefl Gdańsk
Kłos Karol
Wlazły Mariusz
Wrona Andrzej
Aktorzy:
Bohosiewicz Maja |
Czechowska Joanna |
Rosnowska Julia |
Wątroba Sebastian |
Lekkoatletyka:
Małachowski Piotr
Szermierka:
Knapik-Miazga Renata
Wyścigi samochodowe:
Giermaziak Jakub
Celebryci:
Cejrowski Wojciech
Hejda Magdalena
Mensah Omena
Muzyka:
DJ Antoine
Jeżowska Majka
Inne:
Emma
Jeśli obok nazwiska pojawia się liczba znaczy to, że od tej osoby mam kilka autografów, jednak różnią się na tyle, że nie przeznaczam ich na wymianę ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz